Naučná stezka nás seznámí s vybranými místy v obci Hrusice a jejím okolí. V Hrusicích se narodil a žil známý český malíř, ilustrátor a spisovatel Josef Lada, který sem rovněž zasadil i děj svých knih.
Fotogalerie naučné stezky Pohádkové Hrusice
Doba čtení asi < 1 min.- Naše návštěva:
- září 2009
- Komentáře:
- zatím žádný
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Stav naučné stezky z doby naší návštěvy, který zde popisujeme, se mohl v průběhu let výrazně změnit – stezka mohla být mezitím radikálně změněna, zrušena, nebo nahrazena jinou v odlišné trase apod. Následující informace proto už nemusí odpovídat skutečnosti. Pokud jste naučnou stezku navštívili a zjistili jakékoli odlišnosti, dejte to prosím vědět ostatním návštěvníkům prostřednictvím komentáře dole na této stránce. Děkujeme.
Publikováno dne 13. 03. 2011 v rubrikách Fotogalerie naučných stezek, Fotogalerie naučných stezek v okrese Praha-východ, Fotogalerie naučných stezek ve středních Čechách, vše v okrese Praha-východ, vše ve středních Čechách.