Fotogalerie naučné stezky Přírodou a historií Nového Strašecí a Pecínova

Doba čtení asi 1 min.
Naše návštěva:
srpen 2005
Komentáře:
1

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Stav naučné stezky z doby naší návštěvy, který zde popisujeme, se mohl v průběhu let výrazně změnit – stezka mohla být mezitím radikálně změněna, zrušena, nebo nahrazena jinou v odlišné trase apod. Následující informace proto už nemusí odpovídat skutečnosti. Pokud jste naučnou stezku navštívili a zjistili jakékoli odlišnosti, dejte to prosím vědět ostatním návštěvníkům prostřednictvím komentáře dole na této stránce. Děkujeme.

Naučná stezka seznamuje s historickým vývojem, přírodními podmínkami a zajímavostmi Nového Strašecí, Pecínova a okolí. Navštěvuje chráněné území PR Podhůrka. Stezka je okružní, začíná i končí v centru Nového Strašecí.

Komentáře (celkem: 1)

  • Bohumil Knobloch

    Publikováno hod.

    Asi jsem moc velký patriot, ale myslím, že to je oprávněné a na místě.Jen jsem se chtěl zeptat, proč není mezi Rakovnickými stezkami uvedena naučná stezka Kroučovských dolů, která byla otevřena v roce 2014. Je moc pěkná a zajímavá. Stejně je to s naučnou stezkou Kalivodské bučiny(2014. Ani tu tady neuvádíte. Tak si to doplňte. jinak je to poloviční informace¨, která nemá cenu. A ochuzujete zájmece o další zajímavosti. Mgr. B. Knobloch, Kroučová

    Odpovědět

Vložit komentář

Vložit komentář

Kam dál?